Dinamik Genç

Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Yaz Okulları Kapanış Programı Başarıyla Gerçekleşti

Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü’nün her sene gerçekleştirdiği yaz okullarında bu sene kapanış programı  Gebizli Eğitim Merkezi Konferans salonunda öğrenci velilerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Kulübümüz başkan yardımcısı İsmail Memiş’in sunduğu program, izcilerimiz tarafından gerçekleştirilen Bayrak Töreni ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Porgram Akdeniz DG Spor Kulübü başkanı Adem Aydın’ın açılış konuşması , İletişim ve Sosyal Medya bölümünün hazırlamış olduğu -yaz okulları slaytı- ile programa devam edildi.

2015 yaz döneminde 300 e yakın öğrencinin katılımıyla tamamlanan yaz okullarında gerçekleştirilen yarışma ve etkinliklerden misafirlere kesitler sunuldu. Korkuteli Yaz Okulu’nda düzenlenen “En iyi sahabe canlandırma yarışması” nda konu edinilen sahabelerin 1-2 cümle ile özellikleri anlatıldı. Yarışma 1.si Mehmet Talha CAYMAZ, Saad bin Ebu Vakkas (R.a)’ın hayatını anlattı. Caymaz  anlatım sırasında duygulandı. İzleyenler tarafından büyük alkış alan sunumdan sonra  Arif Nihat Asya’nın DUA şiiri’ni  Ömer Faruk BATTIR okudu.

Program, öğrencilere belge ve ödüllerinin takdimi ve fotograf çekimi ile sona erdi.